Grafik

Wybierz zajęcia które Cię interesują:

  • Body movement
  • Bachata
  • Collegiate shagg
  • Cuban lady style
  • Dancehall
  • Izolacje
  • Kizomba
  • Lindy hop
  • Practis kizombowy
  • Reggaeton
  • Rueda de casino
  • Rumba kubańska
  • Salsa solo
  • Salsa w parach
  • Zouk
  • Zoukowy practice
  • Formacja

Z podziałem na:

Duża

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Poniedziałek

  • Salsa w parach
    17:00
    Podstawowy
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    18:00
    Podstawowy 2
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    19:00
    Podstawowy
    Daniel & Kasia
  • Reggaeton
    20:00
    Open
    Anna Cibis
  • Kizomba
    21:00
    Advanced 2
    Maciek & Viola
  • Practis kizombowy
    22:00
    Dla każdego
    Maciek & Viola

Wtorek

  • Body movement
    17:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa w parach
    18:00
    Podstawowy
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa w parach
    19:00
    Semi-advanced
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa w parach
    20:00
    Advanced
    Jacek Ratuszyński
  • Reggaeton
    21:00
    Open
    Jacek Ratuszyński

Środa

  • empty
  • empty
  • Lindy hop
    18:40
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    19:50
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    21:00
    Advanced
    Kasia & Jarek

Czwartek

  • empty
  • Lindy hop
    17:50
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Salsa w parach
    19:00
    Semi-advanced
    Eryk Januszyk
  • Izolacje
    20:00
    Open
    Eryk Januszyk
  • Rumba kubańska
    21:00
    Open
    Eryk Januszyk

Piątek

  • Salsa w parach
    17:00
    Podstawowy
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    18:00
    Nowa
    Daniel & Kasia
  • Rueda de casino
    19:00
    Open
    Ziemowit Mazur
  • Salsa w parach
    20:00
    Semi-advanced
    Ziemowit Mazur
  • empty

Niedziela

  • Salsa w parach
    17:00
    Nowa
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    18:00
    Nowa
    Daniel & Kasia
  • Zouk
    19:00
    Podstawowy
    Monika i Dominik
  • Zouk
    20:00
    Open
    Monika i Dominik
  • Zoukowy practice
    21:00
    Open
    Monika i Dominik

Średnia

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Poniedziałek

  • empty
  • empty
  • Kizomba
    20:00
    Advanced
    Maciek & Viola
  • Kizomba
    19:00
    Podstawowa
    Maciek & Viola
  • Formacja
    21:00
    LaBana
    Anna Cibis
  • Formacja
    22:00
    LaBana
    Anna Cibis

Wtorek

  • empty
  • Zouk
    18:00
    Open
    Monika i Dominik
  • empty
  • empty
  • empty

Środa

  • empty
  • empty
  • Lindy hop
    18:40
    Podstawowy
    Natalia i Bartek
  • Collegiate shagg
    19:50
    Podstawowy
    Natalia i Bartek
  • empty

Czwartek

  • empty
  • Salsa w parach
    18:00
    Podstawowy
    Eryk Januszyk
  • Lindy hop
    19:00
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    20:00
    Choreo
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    21:00
    Open
    Krzysiek

Piątek

  • empty
  • Salsa solo
    18:00
    Open
    Ania Kurowska
  • Dancehall
    19:00
    Open
    Monika Tokarska
  • Cuban lady style
    20:00
    Open
    Ania Kurowska
  • empty

Niedziela

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Mała

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Poniedziałek

  • empty
  • Izolacje
    19:00
    Open
    Anna Cibis
  • empty
  • empty
  • empty

Wtorek

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Środa

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Czwartek

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Piątek

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Niedziela

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Poniedziałek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Salsa w parach
    17:00
    Podstawowy
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    18:00
    Podstawowy 2
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    19:00
    Podstawowy
    Daniel & Kasia
  • Reggaeton
    20:00
    Open
    Anna Cibis
  • Kizomba
    21:00
    Advanced 2
    Maciek & Viola
  • Practis kizombowy
    22:00
    Dla każdego
    Maciek & Viola

Średnia

  • empty
  • empty
  • Kizomba
    20:00
    Advanced
    Maciek & Viola
  • Kizomba
    19:00
    Podstawowa
    Maciek & Viola
  • Formacja
    21:00
    LaBana
    Anna Cibis
  • Formacja
    22:00
    LaBana
    Anna Cibis

Mała

  • empty
  • Izolacje
    19:00
    Open
    Anna Cibis
  • empty
  • empty
  • empty

Wtorek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Body movement
    17:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa w parach
    18:00
    Podstawowy
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa w parach
    19:00
    Semi-advanced
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa w parach
    20:00
    Advanced
    Jacek Ratuszyński
  • Reggaeton
    21:00
    Open
    Jacek Ratuszyński

Średnia

  • empty
  • Zouk
    18:00
    Open
    Monika i Dominik
  • empty
  • empty
  • empty

Mała

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Środa

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • empty
  • empty
  • Lindy hop
    18:40
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    19:50
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    21:00
    Advanced
    Kasia & Jarek

Średnia

  • empty
  • empty
  • Lindy hop
    18:40
    Podstawowy
    Natalia i Bartek
  • Collegiate shagg
    19:50
    Podstawowy
    Natalia i Bartek
  • empty

Mała

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Czwartek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • empty
  • Lindy hop
    17:50
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Salsa w parach
    19:00
    Semi-advanced
    Eryk Januszyk
  • Izolacje
    20:00
    Open
    Eryk Januszyk
  • Rumba kubańska
    21:00
    Open
    Eryk Januszyk

Średnia

  • empty
  • Salsa w parach
    18:00
    Podstawowy
    Eryk Januszyk
  • Lindy hop
    19:00
    Podstawowy
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    20:00
    Choreo
    Kasia & Jarek
  • Lindy hop
    21:00
    Open
    Krzysiek

Mała

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Piątek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Salsa w parach
    17:00
    Podstawowy
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    18:00
    Nowa
    Daniel & Kasia
  • Rueda de casino
    19:00
    Open
    Ziemowit Mazur
  • Salsa w parach
    20:00
    Semi-advanced
    Ziemowit Mazur
  • empty

Średnia

  • empty
  • Salsa solo
    18:00
    Open
    Ania Kurowska
  • Dancehall
    19:00
    Open
    Monika Tokarska
  • Cuban lady style
    20:00
    Open
    Ania Kurowska
  • empty

Mała

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Niedziela

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Salsa w parach
    17:00
    Nowa
    Daniel & Kasia
  • Salsa w parach
    18:00
    Nowa
    Daniel & Kasia
  • Zouk
    19:00
    Podstawowy
    Monika i Dominik
  • Zouk
    20:00
    Open
    Monika i Dominik
  • Zoukowy practice
    21:00
    Open
    Monika i Dominik

Średnia

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty

Mała

  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
  • empty
Script logo