Grafik

Wybierz zajęcia które Cię interesują:

  • Latino solo
  • Bachata
  • Reggaeton
  • Zouk
  • Kizomba
  • Izolacje
  • Salsa kubańska
  • Practis kizombowy
  • Rueda de casino
  • Zoukowy practice
  • Body movement
  • Tango argentino
  • Bachata lady styling
  • Jazz Technika
  • Contemporary Jazz
  • Salsa lady styling
  • Salsa liniowa
  • Cuban Flow
  • Musicality
  • Cuban lady styling
  • Rumba
  • Afro
  • Lady styling
  • Zobacz nowe zajęcia

Z podziałem na:

Duża

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Poniedziałek

  • Salsa kubańska
    17:00
    Improver
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Salsa kubańska
    18:00
    Improver
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 3
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Bachata
    20:00
    Basic
    Claudio Mineo
    Oliwia Forma
    Claudio & Oliwia
  • Bachata
    21:00
    Open
    Claudio Mineo
    Oliwia Forma
    Claudio & Oliwia

Wtorek

  • Body movement
    17:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa kubańska
    18:00
    Semi-advanced
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Musicality
    19:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Cuban Flow
    20:00
    Master Class
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Reggaeton
    21:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński

Środa

  • Contemporary Jazz
    17:00
    Open
    Agata Zawada
    Agata Zawada
  • Salsa kubańska
    18:00
    Start 8.01
    Daniel Galas
    Agata Zawada
    Daniel & Agata
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Bachata
    20:00
    Open
    Justyna & Mikołaj
    Justyna & Mikołaj
  • Bachata
    21:00
    Semi-advanced
    Justyna & Mikołaj
    Justyna & Mikołaj

Czwartek

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 3
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 3
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    20:00
    Semi-advanced
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Izolacje
    21:00
    Open
    Anna Cibis
    Anna Cibis

Piątek

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 1
    Paweł Kasprzyk
    Marzena Musiał
    Paweł & Marzena
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 4
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Rueda de casino
    19:00
    Open
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Salsa kubańska
    20:00
    Semi-advanced
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • empty
    empty
    empty

Niedziela

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Marek Szwajnoch
    Paulina Jędrczak
    Marek & Paulina
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 3
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Salsa kubańska
    20:00
    Basic 2
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Zoukowy practice
    21:00
    Open
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik

Średnia

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Poniedziałek

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 2
    Paweł Kasprzyk
    Marzena Musiał
    Paweł & Marzena
  • Kizomba
    18:00
    Basic
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Kizomba
    19:00
    Basic 2
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Kizomba
    20:00
    Advanced
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Practis kizombowy
    21:00
    Open
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola

Wtorek

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 2
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Latino solo
    19:00
    Basic
    Joanna Osadnik
    Joanna Osadnik
  • Bachata
    20:00
    Basic 2
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika
  • Bachata
    21:00
    Continuation
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika

Środa

  • empty
    empty
    empty
  • Kizomba
    18:00
    Basic
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Bachata
    19:00
    Basic 2
    Justyna & Mikołaj
    Justyna & Mikołaj
  • Bachata lady styling
    20:00
    Basic
    Claudio Mineo
    Oliwia Forma
    Claudio & Oliwia
  • Salsa lady styling
    21:00
    Open
    Oliwia Forma
    Oliwia Forma

Czwartek

  • empty
    empty
    empty
  • Lady styling
    18:00
    Open
    Anna Cibis
    Anna Cibis
  • Zouk
    19:00
    Open
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Piątek

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 2
    Paweł Kasprzyk
    Marzena Musiał
    Paweł & Marzena
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Niedziela

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Zouk
    19:00
    Start 26.01
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik
  • Zouk
    20:00
    Open
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik
  • empty
    empty
    empty

Mała

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Poniedziałek

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Wtorek

  • empty
    empty
    empty
  • Latino solo
    18:00
    Start 14.01
    Joanna Osadnik
    Joanna Osadnik
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Środa

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Czwartek

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Piątek

  • empty
    empty
    empty
  • Tango argentino
    18:00
    Basic
    Mateusz Stach
    Mateusz Stach
  • Cuban lady styling
    19:00
    Start 31.01
    Ania Seruga
    Ania Seruga
  • Rumba
    20:00
    Start 31.01
    Ania Seruga
    Ania Seruga
  • Afro
    21:00
    Start 31.01
    Ania Seruga
    Ania Seruga

Niedziela

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Poniedziałek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    Improver
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Salsa kubańska
    18:00
    Improver
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 3
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Bachata
    20:00
    Basic
    Claudio Mineo
    Oliwia Forma
    Claudio & Oliwia
  • Bachata
    21:00
    Open
    Claudio Mineo
    Oliwia Forma
    Claudio & Oliwia

Średnia

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 2
    Paweł Kasprzyk
    Marzena Musiał
    Paweł & Marzena
  • Kizomba
    18:00
    Basic
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Kizomba
    19:00
    Basic 2
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Kizomba
    20:00
    Advanced
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Practis kizombowy
    21:00
    Open
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Wtorek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Body movement
    17:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa kubańska
    18:00
    Semi-advanced
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Musicality
    19:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Cuban Flow
    20:00
    Master Class
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Reggaeton
    21:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński

Średnia

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 2
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Latino solo
    19:00
    Basic
    Joanna Osadnik
    Joanna Osadnik
  • Bachata
    20:00
    Basic 2
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika
  • Bachata
    21:00
    Continuation
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • Latino solo
    18:00
    Start 14.01
    Joanna Osadnik
    Joanna Osadnik
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Środa

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Contemporary Jazz
    17:00
    Open
    Agata Zawada
    Agata Zawada
  • Salsa kubańska
    18:00
    Start 8.01
    Daniel Galas
    Agata Zawada
    Daniel & Agata
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Bachata
    20:00
    Open
    Justyna & Mikołaj
    Justyna & Mikołaj
  • Bachata
    21:00
    Semi-advanced
    Justyna & Mikołaj
    Justyna & Mikołaj

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Kizomba
    18:00
    Basic
    Maciek & Viola
    Maciek & Viola
  • Bachata
    19:00
    Basic 2
    Justyna & Mikołaj
    Justyna & Mikołaj
  • Bachata lady styling
    20:00
    Basic
    Claudio Mineo
    Oliwia Forma
    Claudio & Oliwia
  • Salsa lady styling
    21:00
    Open
    Oliwia Forma
    Oliwia Forma

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Czwartek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 3
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 3
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    20:00
    Semi-advanced
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Izolacje
    21:00
    Open
    Anna Cibis
    Anna Cibis

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Lady styling
    18:00
    Open
    Anna Cibis
    Anna Cibis
  • Zouk
    19:00
    Open
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Piątek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 1
    Paweł Kasprzyk
    Marzena Musiał
    Paweł & Marzena
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 4
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Rueda de casino
    19:00
    Open
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Salsa kubańska
    20:00
    Semi-advanced
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • empty
    empty
    empty

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 2
    Paweł Kasprzyk
    Marzena Musiał
    Paweł & Marzena
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • Tango argentino
    18:00
    Basic
    Mateusz Stach
    Mateusz Stach
  • Cuban lady styling
    19:00
    Start 31.01
    Ania Seruga
    Ania Seruga
  • Rumba
    20:00
    Start 31.01
    Ania Seruga
    Ania Seruga
  • Afro
    21:00
    Start 31.01
    Ania Seruga
    Ania Seruga

Niedziela

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00

Duża

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Marek Szwajnoch
    Paulina Jędrczak
    Marek & Paulina
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 3
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Salsa kubańska
    20:00
    Basic 2
    Daniel Galas
    Daniel Galas
  • Zoukowy practice
    21:00
    Open
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Zouk
    19:00
    Start 26.01
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik
  • Zouk
    20:00
    Open
    Monika i Dominik
    Monika i Dominik
  • empty
    empty
    empty

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
Script logo