Bachata / Poniedziałek / 20:00 kurs od podstaw / 21:00 kurs OPEN

ZAPRASZAMY NA NOWE KURSY BACHATY !!!

DWA POZIOMY !!! ŚWIETNI PROWADZĄCY !!!

START : 10 CZERWCA - Poniedziałek

20:00 KURS OD PODSTAW, czyli dla jeszcze nie tańczących bachaty :)
21:00 KURS DLA TAŃCZĄCYCH i POCZĄTKUJĄCYCH - POZIOM OPEN

Damy Wam na tych kursach mnóstwo pozytywnej energii, dużo uśmiechu, a przede wszystkim gruntownej wiedzy i dobrej techniki :)
...bo mamy FAJNYCH PROWADZĄCYCH !!!

***************************** CLAUDIO & OLIWIA *****************************

Można uczestniczyć w kursach posiadając jedną z wymienionych form wejścia :
- gotówkę :)
- już zakupiony karnet
- kartę Benefit Multisport plus
- kartę FIT PROFIT
- OK System


ZAPISY


KILKA SŁÓW O PROWADZĄCYCH :

CLAUDIO
Przygoda z tańcem Claudio narodziła się i rozwijała na południu Włoch pod okiem nauczycieli z kraju, jak i nauczycieli zagranicznych. Pierwsze doświadczenia, początkowo służące wyłącznie rozrywce, zaczęły się na lekcjach stylu portorykańskiego z nauczycielem tańca i śpiewu Massimem Scalici w 2003 roku. Dzięki niemu poznał instruktorów, takich jak Fernando Sosa z Mediolanu czy też wielu innych ze świata tańca. Od momentu rozpoczęcia nauki pod okiem Josha Rizzuto i Claudii Funaro jego nauka stała się bardziej intensywna, a umiejętności rozwijały się wśród pokazów i spektakli teatralnych. Przez lata brał udział w wydarzeniach typu „Evento People” czy „Kamarina”. Claudio od 3 lat mieszka w Katowicach i uczy tańca na terenie Śląska.

OLIWIA
Oliwia swoją karierę taneczną rozpoczęła już w wieku 9 lat. Wcześniej próbowała swoich sił w gimnastyce artystycznej oraz w tańcach grupowych, lecz dopiero taniec towarzyski stał się jej pasją na kolejne 10 lat. W ciągu tego czasu miała okazję uczyć się od najlepszych światowych tancerzy i trenerów, takich jak Dorota Makar i Sergiu Rusu, mistrzowie świata w tańcach standardowych, Slavik Kryklyvy czy Carolyn Smith oraz wystartować w niezliczonych turniejach, między innymi w mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich, zdobywając klasę taneczną B.
Claudio i Oliwia tańczą ze sobą od 2 lat i w tym czasie mieli okazję wziąć udział w wielu festiwalach, takich jak „BachataDay” w Mediolanie, „Bachaturo” czy „Salsa Live Festival”. Pracowali m.in. z Mimmo Renna czy Super Mario. Mieli również okazję prowadzić wiele kursów razem na terenie Śląska i występować na różnych pokazach. Razem tworzą zgrany duet i pracują wciąż nad rozwojem własnych, zarówno jako tancerze, jak i nauczyciele.
Teraz dla Was będą uczyć w La Clave!

Script logo