Contemporary Jazz Basic NOWY KURS - ŚRODA 21:00 / start 06.10.2021

Zapraszamy na nowy kurs Contemporary Jazz od podstaw!
Czego nauczysz się na zajęciach? 🧐
Contemporary Jazz jest stylem tańca łączącym w sobie elementy takie jak izolacje, koordynację ruchową, płynność ruchu i rozciągnięcie tancerza. Na popularności zyskał głównie przez efektowność ruchów, połączenie klasycznych figur jazzowych z innymi stylami tanecznymi. Obejmuje również wiele ćwiczeń wzmacniających, skupiających się na równowadze i świadomości swojego ciała. Choreografie Contemporary Jazz tańczy się do każdego rodzaju muzyki, wykorzystując ją przede wszystkim do wyrażania swoich emocji.
WAŻNE INFORMACJE:
✔️ Zapisy: https://forms.gle/w6aExqLRhHFEogXC6
✔️ Start: 6 października 2021- środa - godz. 21:00
✔️ Poziom: Basic
👩 Instruktorka: Agata Zawada
Przygodę z tańcem zaczęła ponad 10 lat temu i przez cały ten czas aktywnie brała udział w różnych zajęciach, warsztatach i festiwalach w Polsce i za granicą. Szkoliła się m.in. w stylach dancehall, street dance, pole dance, salsa kubańska i jazz. Trenuje z pasją i zaangażowaniem oraz chętnie przekazuje wiedzę innym. Absolwentka szkoły muzycznej, dla której taniec jest niczym innym jak wyrażaniem emocji przez muzykę. W salsę i jazz w La Clave wkłada całe swoje serce;)
💰 Sposoby płatności za lekcje :
Honorujemy karty pracownicze :
Benefit Multisport - wersja PLUS oraz FitProfit, OK System
Karnety:
25 zł jedna lekcja
79 zł karnet na 4 wejścia
179 zł karnet na 10 wejść
Karnety kupisz w recepcji szkoły przed zajęciami (przyjmujemy tylko płatność gotówką, nie ma możliwości płatności kartą)
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń 508 27 94 12
🏫 Przestrzegamy zaleceń sanitarnych obowiązujących szkoły tańca
Przyjdź, zobacz, spróbuj... Do zobaczenia na sali! 🤩

 

Script logo