Krzysztof

Krzysztof - pasjonat, który zakochał się w bachacie sensual już podczas pierwszego spotkania i który poświęcili się jej bez reszty. Od początku nastawieni na zdobycie jak największej wiedzy i umiejętności, brał lekcje indywidualne u najlepszych bachateros w Polsce, między innymi u: Marysi "Mery" Kubik, Grzegorza i Karoliny Winiarek, Katarzyny Okuszko, Dominika Sambora, Krzysztofa Juraszka i Doroty Jastrzębskiej. 
 
W 2017 roku Krzysiek został członkiem grupy pokazowej stworzonej przez założycieli Bachaty Sensual - Korke y Judith Sensual Team. Monika z kolei jest częścią damskiej grupy bachatowej stworzonej przez Judith Cordero - Judith Lady Styling Sensual Team Poland i miała okazję wystąpić m.in. na festiwalu w Rzymie. Od 2018 do 2019 roku prowadzili zajęcia w szkole tańca Tyska Bachatka. Aktualnie można go spotkać na zajęciach w Gliwicach oraz w katowickim LaClave. 
 
Ogromny nacisk kładzie na technikę oraz komfort w tańcu. Mężczyzn uczy prowadzić w czytelny sposób, zaś kobiet faktycznego podążania za prowadzeniem. Wiele wymaga od kursantow, jeszcze więcej od samego siebie. Nieustannie szkoli się na licznych warsztatach i festiwalach, by doskonalić swoje umiejętności, a zdobytą wiedzę móc przekazać kursantom.
Script logo