Krzysztof & Monika

Krzysztof Młodzieniak & Monika Kostka - pasjonaci, którzy zakochali się w bachacie sensual już podczas pierwszego spotkania i którzy poświęcili się jej bez reszty. Od początku nastawieni na zdobycie jak największej wiedzy i umiejętności, brali lekcje indywidualne u najlepszych bachateros w Polsce, między innymi u: Marysi "Mery" Kubik, Grzegorza i Karoliny Winiarek, Katarzyny Okuszko, Dominika Sambora, Krzysztofa Juraszka i Doroty Jastrzębskiej. 
 
W 2017 roku Krzysiek został członkiem grupy pokazowej stworzonej przez założycieli Bachaty Sensual - Korke y Judith Sensual Team. Monika z kolei jest częścią damskiej grupy bachatowej stworzonej przez Judith Cordero - Judith Lady Styling Sensual Team Poland i miała okazję wystąpić m.in. na festiwalu w Rzymie. Od 2018 do 2019 roku prowadzili zajęcia w szkole tańca Tyska Bachatka. Aktualnie można ich spotkać na zajęciach w Gliwicach,  szkole tańca Dance#LoveIt w Bielsko-Białej oraz w katowickim LaClave. 
 
Ogromny nacisk kładą na technikę oraz komfort w tańcu. Mężczyzn uczą prowadzić w czytelny sposób, zaś kobiet faktycznego podążania za prowadzeniem. Wiele wymagają od kursantow, jeszcze więcej od siebie samych. Nieustannie szkolą się na licznych warsztatach i festiwalach, by doskonalić swoje umiejętności, a zdobytą wiedzę móc przekazać kursantom.
Script logo