ZOUK kurs od podstaw / Katowice / niedziela

UWAGA ZOUK !!!
Już w czerwcu zapraszamy wszystkich na nowy kurs Zouka Brazylijskiego z Moniką i Dominikiem!!!
NOWY KURS OD PODSTAW, OD ZERA! :)

Zapraszamy na wyjątkowy kurs tańca brazylijskiego, na którym poznasz technikę prowadzenia, muzykalność oraz zwiększysz świadomość swojego ciała. Zouk jest wspaniałym tańcem, idealnym dla pełnych ekspresji tancerzy.
Uwaga! Jeśli spróbujesz tego tańca od razu się w nim zakochasz! 🙂

Startujemy z NOWYM KURSEM :
30 czerwca
NIEDZILA godz. 19.00

 OBOWIĄZKOWE zapisy na kurs przez La Clave 
ZAPISYO naszych instruktorach:
Monika i Dominik oboje zaczęli tańczyć, gdy mieli około 12 lat. Są jednymi z prekursorów Zouka w Katowicach. Monika swoje doświadczenie taneczne nabrała podczas 7 letniej przygody z tańcem towarzyskim i latynoskim. Sześć lat temu odkryła brazylijskiego Zouka – jak dotąd jej największą pasję taneczną. Poza Zoukiem przez jakiś czas uczęszczała na lekcje baletu, jazzu i tańca współczesnego. Dominik rozpoczął karierę taneczną jako tancerz hip-hopowy, miał również okazję pracować jako aktor tańca w jednym ze Śląskich Teatrów. Po 10 latach nauczania hip-hopu poznał Monikę, która pokazała i wprowadziła go w świat Zouka, a następnie oboje postanowili razem uczyć tego tańca jako para.

Dominik i Monika od 4 lat razem uczą Zouka Brazylijskiego. Zajęcia prowadzą głównie w Katowicach, ale także warsztatowo w różnych miastach Polski.
W ciągu ostatnich lat mieli możliwość uczyć Zouka na jednych z większych wydarzeń poświęconych Zoukowi w kraju, jak na przykład Warsaw Zouk Festival 2019, Zouk Explosion vol.7, Navy Zouk vol. 3 w Gdyni czy Silesian Zouk Festival w Katowicach, którego są współorganizatorami.
Jako para Dominik i Monika mieli okazję uczyć się od najlepszych nauczycieli Zouka na świecie, takich jak Kadu i Larissa, William i Paloma, Bruno Galhardo, Michael i Aline, Allisson i Audrey, Carlos i Fernanda, Alex i Mathilde, Renata i Jorge, Freddy i Andressa, Clinton i Cristi, Ryel i Jessica, Rick i Larissa, Felipe i Erica i wiele innych.
Podczas zajęć najbardziej skupiają się na technice, muzykalności, niezliczonej możliwości ruchu i oczywiście dobrej zabawie, jaką daje Zouk.
Jak oni tańczą? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YEc8AhQrr4I
https://www.youtube.com/watch?v=8Dg99WC0cs4&t=38s
https://www.youtube.com/watch?v=SpBZra33lXg
https://www.youtube.com/watch?v=vXSrKC31fOk

Adres :
Katowice ul. Chorzowska 11 (na przeciwko ING)
Wejście jest od tyłu (od strony bloków)

MOŻNA SKORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ UZYWAJĄC KART PRACOWNICZYCH:
BENEFIT MULTISPORT PLUS
OK SYSTEM
Zajęcia trwają 1 h :)

Karnety :
10 wejść 169 zł
4 wejścia 79 zł
pojedyncze wejście 30 zł

Uwaga ! Karnety są na wszystkie zajęcia w szkole!!!
Kupujesz jeden i chodzisz na wybrane przez siebie zajęcia w dowolny dzień!!! :)

Wpadnij do nas! Nigdzie nie dostaniesz tak solidnej dawki DOBREGO HUMORU & FACHOWEJ NAUKI W JEDNYM jak w La Clave! :)

Zapraszamy! :)

Script logo