Grafik Katowice

Wybierz zajęcia które Cię interesują:

  • Latino solo
  • Bachata
  • Reggaeton
  • Dominican Footwork
  • Kizomba
  • Izolacje
  • Salsa kubańska
  • Practis kizombowy
  • Dancehall
  • Rueda de casino
  • Taniec
  • Body movement
  • Semba
  • Bachata lady styling
  • Jazz Technika
  • Contemporary Jazz
  • Salsa lady styling
  • Taniec Brzucha
  • Cuban Flow
  • Musicality
  • Cuban Lady Styling
  • Rumba
  • Afro
  • Zouk
  • Cuban Man Styling
  • Cubano +
  • Salsa con Reggaeton
  • Salsa suelta
  • Son Cubano
  • Urbankiz
  • Practise Salsa
  • Practise Bachata
  • Timba
  • Zobacz nowe zajęcia

Z podziałem na:

Duża

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Poniedziałek

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński
  • Bachata
    20:00
    Nowa gr. dołącz
    Agata Muc
    Claudio Mineo
    Agata & Claudio
  • Bachata
    21:00
    Nowa gr. cd.
    Agata Muc
    Claudio Mineo
    Agata & Claudio
  • Practise Bachata
    22:00
    OPEN
    Claudio Mineo
    Claudio Mineo

Wtorek

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 3
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Izolacje
    18:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Body movement
    20:00
    Średniozaawan.
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Practise Salsa
    21:00
    open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Practise Salsa
    22:00
    open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński

Środa

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 3
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Bachata
    20:00
    Basic 0
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    21:00
    gr.podst.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Practise Bachata
    22:00
    gr.podst.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba

Czwartek

  • Salsa kubańska
    17:00
    NOWA GR.
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 1
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    20:00
    Średniozaaw. 2
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Practise Salsa
    21:00
    Open
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Practise Salsa
    22:00
    OPEN
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna

Piątek

  • empty
    empty
    empty
  • Rumba
    18:00
    BASIC
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Salsa suelta
    19:00
    open
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Salsa kubańska
    20:00
    śred.zaaw
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Son Cubano
    20:00
    OPEN
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Practise Salsa
    22:00
    open
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk

Niedziela

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    19:00
    kurs od 0
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Salsa kubańska
    20:00
    Basic0
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński

Średnia

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Poniedziałek

  • Bachata
    OD ZERA start 10.10
    Kuba Tracz
    Justyna Sarzyńska
    Kuba & Justyna
  • Bachata
    OD ZERA start 10.10
    Kuba Tracz
    Justyna Sarzyńska
    Kuba & Justyna
  • Salsa kubańska
    OD ZERA start 10.10
    Kasia
    Tomek
    Kasia & Tomek
  • Semba
    20:00
    open
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Kizomba
    21:00
    Średniozaaw.
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Practis kizombowy
    22:00
    OPEN
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Wtorek

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    Basic 1
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika
  • Bachata
    19:00
    Basic 1 cd.
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika
  • Taniec Brzucha
    20:00
    BASIC
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf
  • Taniec Brzucha
    21:00
    Gr.zamknięta
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf

Środa

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    gr.śr.zaaw.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    19:00
    gr.śr.zaaw.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Rueda de casino
    20:00
    Basic 3
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita

Czwartek

  • Salsa lady styling
    17:00
    Basic 0
    Anna Cibis
    Anna Cibis
  • Izolacje
    18:00
    Basic 0
    Anna Cibis
    Anna Cibis
  • Urbankiz
    19:00
    open
    Sabrina & Mariusz
    Sabrina & Mariusz
  • Urbankiz
    20:00
    open
    Sabrina & Mariusz
    Sabrina & Mariusz
  • Reggaeton
    21:00
    Basic 0
    Anna Cibis
    Anna Cibis

Piątek

  • empty
    empty
    empty
  • Dancehall
    18:00
    open
    Mariusz Tekieli
    Mariusz Tekieli
  • Taniec
    19:00
    użytkowy
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Niedziela

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Poniedziałek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 2
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński
  • Bachata
    20:00
    Nowa gr. dołącz
    Agata Muc
    Claudio Mineo
    Agata & Claudio
  • Bachata
    21:00
    Nowa gr. cd.
    Agata Muc
    Claudio Mineo
    Agata & Claudio
  • Practise Bachata
    22:00
    OPEN
    Claudio Mineo
    Claudio Mineo

Średnia

  • Bachata
    OD ZERA start 10.10
    Kuba Tracz
    Justyna Sarzyńska
    Kuba & Justyna
  • Bachata
    OD ZERA start 10.10
    Kuba Tracz
    Justyna Sarzyńska
    Kuba & Justyna
  • Salsa kubańska
    OD ZERA start 10.10
    Kasia
    Tomek
    Kasia & Tomek
  • Semba
    20:00
    open
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Kizomba
    21:00
    Średniozaaw.
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Practis kizombowy
    22:00
    OPEN
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Wtorek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 3
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Izolacje
    18:00
    Open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Body movement
    20:00
    Średniozaawan.
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Practise Salsa
    21:00
    open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński
  • Practise Salsa
    22:00
    open
    Jacek Ratuszyński
    Jacek Ratuszyński

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    Basic 1
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika
  • Bachata
    19:00
    Basic 1 cd.
    Krzysztof & Monika
    Krzysztof & Monika
  • Taniec Brzucha
    20:00
    BASIC
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf
  • Taniec Brzucha
    21:00
    Gr.zamknięta
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Taniec Brzucha
    19:00
    Basic 0
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf

Środa

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 3
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Bachata
    20:00
    Basic 0
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    21:00
    gr.podst.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Practise Bachata
    22:00
    gr.podst.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    gr.śr.zaaw.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    19:00
    gr.śr.zaaw.
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Rueda de casino
    20:00
    Basic 3
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Czwartek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    NOWA GR.
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 1
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    20:00
    Średniozaaw. 2
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Practise Salsa
    21:00
    Open
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna
  • Practise Salsa
    22:00
    OPEN
    Dariusz Gruszczyk
    Anna Cibis
    Dariusz & Anna

Średnia

  • Salsa lady styling
    17:00
    Basic 0
    Anna Cibis
    Anna Cibis
  • Izolacje
    18:00
    Basic 0
    Anna Cibis
    Anna Cibis
  • Urbankiz
    19:00
    open
    Sabrina & Mariusz
    Sabrina & Mariusz
  • Urbankiz
    20:00
    open
    Sabrina & Mariusz
    Sabrina & Mariusz
  • Reggaeton
    21:00
    Basic 0
    Anna Cibis
    Anna Cibis

Mała

  • Bachata lady styling
    17:00
    Basic 0
    Agata Muc
    Agata Muc
  • Bachata lady styling
    18:00
    Open
    Agata Muc
    Agata Muc
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Piątek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • empty
    empty
    empty
  • Rumba
    18:00
    BASIC
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Salsa suelta
    19:00
    open
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Salsa kubańska
    20:00
    śred.zaaw
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Son Cubano
    20:00
    OPEN
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk
  • Practise Salsa
    22:00
    open
    Eryk Januszyk
    Eryk Januszyk

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Dancehall
    18:00
    open
    Mariusz Tekieli
    Mariusz Tekieli
  • Taniec
    19:00
    użytkowy
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • Kizomba
    NOWY w przygotowaniu
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Dancehall
    19:00
    Mariusz Tekieli
    Mariusz Tekieli
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Niedziela

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    19:00
    kurs od 0
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Salsa kubańska
    20:00
    Basic0
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Sebastian Ciosiński
    Sebastian Ciosiński

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
Script logo