Grafik Katowice

Wybierz zajęcia które Cię interesują:

  • Latino solo
  • Bachata
  • Reggaeton
  • Dominican Footwork
  • Kizomba
  • Izolacje
  • Salsa kubańska
  • Practis kizombowy
  • Dancehall
  • Rueda de casino
  • Taniec
  • Body movement
  • Semba
  • Bachata lady styling
  • Jazz Technika
  • Contemporary Jazz
  • Salsa lady styling
  • Taniec Brzucha
  • Cuban Flow
  • Musicality
  • Cuban Lady Styling
  • Rumba
  • Afro
  • Zouk
  • Cuban Man Styling
  • Cubano +
  • Salsa con Reggaeton
  • Salsa suelta
  • Son Cubano
  • Urbankiz
  • Practise Salsa
  • Practise Bachata
  • Timba
  • Sensual Twerk
  • Zobacz nowe zajęcia

Z podziałem na:

Duża

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Poniedziałek

  • Salsa kubańska
    17:00
    od 0 start 3.06
    Tomek
    Tomek
  • Salsa kubańska
    18:00
    BASIC 3
    Kasia
    Tomek
    Kasia & Tomek
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 0
    Kasia
    Tomek
    Kasia & Tomek
  • Bachata
    20:00
    Basic 2
    Claudio
    Claudio
  • Bachata
    21:00
    Basic 2 c.d
    Claudio
    Claudio
  • Practise Bachata
    22:00
    OPEN
    Claudio
    Claudio

Wtorek

  • Salsa kubańska
    17:00
    BASIC 1
    Dominika & Paweł
    Dominika & Paweł
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 2
    Dominika & Paweł
    Dominika & Paweł
  • Taniec Brzucha
    19:00
    OPEN
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf
  • Taniec Brzucha
    20:00
    formacja gr.zam.
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf

Środa

  • Sensual Twerk
    17:00
    DOŁĄCZ
    Anita
    Anita
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 4
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Bachata
    20:00
    BASIC 0
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    21:00
    BASIC 0
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba

Czwartek

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 3
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 4
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Rueda de casino
    20:00
    Basic 2 open
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk

Piątek

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    średnozaaw.
    Piotr Węgrzynek
    Piotr Węgrzynek
  • Bachata
    19:00
    średnozaaw.
    Piotr Węgrzynek
    Piotr Węgrzynek
  • Bachata lady styling
    20:00
    Basic 0
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar

Niedziela

  • Cuban Lady Styling
    16:00 2h
    OPEN
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Bachata lady styling
    18:00
    OPEN dołącz
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Bachata lady styling
    19:00
    OPEN dołącz
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Bachata
    20:00
    od 0 start 14.01
    Dominik & Natalia
    Dominik & Natalia
  • Bachata
    21:00
    od 0 c.d.
    Dominik & Natalia
    Dominik & Natalia

Średnia

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Poniedziałek

  • Bachata
    17:00
    Basic 0
    Claudio
    Claudio
  • Bachata
    18:00
    Basic 0 c.d.
    Claudio
    Claudio
  • Kizomba
    19:00
    BASIC 1
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Kizomba
    20:00
    OPEN Praktis
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Kizomba
    21:00
    Średniozaaw.
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Practis kizombowy
    22:00
    OPEN
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Wtorek

  • Cuban Lady Styling
    17:00
    Open
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Timba
    18:00
    Open
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Cuban Flow
    19:00
    Średniozaaw.
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Body movement
    20:00
    OPEN
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar

Środa

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    BASIC 2
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    19:00
    BASIC 2
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Rueda de casino
    20:00
    OPEN
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita

Czwartek

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    basic 3
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz
  • Bachata
    19:00
    Basic 3
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz
  • Bachata
    20:00
    od 0 start 4.04
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz
  • Bachata
    21:00
    od 0 start 4.04
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz

Piątek

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Latino solo
    19:00
    BASIC 0
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Kizomba
    20:00
    Basic P3 c.d.
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Niedziela

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Salsa kubańska
    19:00
    BASIC 3
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Salsa kubańska
    20:00
    BASIC 3
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano

Poniedziałek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    od 0 start 3.06
    Tomek
    Tomek
  • Salsa kubańska
    18:00
    BASIC 3
    Kasia
    Tomek
    Kasia & Tomek
  • Salsa kubańska
    19:00
    Basic 0
    Kasia
    Tomek
    Kasia & Tomek
  • Bachata
    20:00
    Basic 2
    Claudio
    Claudio
  • Bachata
    21:00
    Basic 2 c.d
    Claudio
    Claudio
  • Practise Bachata
    22:00
    OPEN
    Claudio
    Claudio

Średnia

  • Bachata
    17:00
    Basic 0
    Claudio
    Claudio
  • Bachata
    18:00
    Basic 0 c.d.
    Claudio
    Claudio
  • Kizomba
    19:00
    BASIC 1
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Kizomba
    20:00
    OPEN Praktis
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Kizomba
    21:00
    Średniozaaw.
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • Practis kizombowy
    22:00
    OPEN
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • Kizomba
    18:00
    BASIC 1
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • empty
    empty
    empty
  • Taniec Brzucha
    20:00
    Basic 0
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf

Wtorek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    BASIC 1
    Dominika & Paweł
    Dominika & Paweł
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 2
    Dominika & Paweł
    Dominika & Paweł
  • Taniec Brzucha
    19:00
    OPEN
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf
  • Taniec Brzucha
    20:00
    formacja gr.zam.
    Judyta Niyaf
    Judyta Niyaf

Średnia

  • Cuban Lady Styling
    17:00
    Open
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Timba
    18:00
    Open
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Cuban Flow
    19:00
    Średniozaaw.
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Body movement
    20:00
    OPEN
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    19:00
    dominikana w przygotowaniu
    Aldona Czech
    Aldona Czech

Środa

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • Sensual Twerk
    17:00
    DOŁĄCZ
    Anita
    Anita
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 4
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Bachata
    20:00
    BASIC 0
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    21:00
    BASIC 0
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    BASIC 2
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Bachata
    19:00
    BASIC 2
    Justyna Sarzyńska
    Kuba Tracz
    Justyna & Kuba
  • Rueda de casino
    20:00
    OPEN
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Ziemek & Olita
    Ziemek & Olita

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

Czwartek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • Salsa kubańska
    17:00
    Basic 3
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 4
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Salsa kubańska
    19:00
    Średniozaaw. 2
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Rueda de casino
    20:00
    Basic 2 open
    Dariusz Gruszczyk
    Anna
    Dariusz & Anna
  • Practise Salsa
    21:00
    OPEN
    Dariusz Gruszczyk
    Dariusz Gruszczyk

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    basic 3
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz
  • Bachata
    19:00
    Basic 3
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz
  • Bachata
    20:00
    od 0 start 4.04
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz
  • Bachata
    21:00
    od 0 start 4.04
    Klaudia & Mateusz
    Klaudia & Mateusz

Mała

  • Bachata lady styling
    17:00
    Basic 0
    Agata Muc
    Agata Muc
  • Bachata lady styling
    18:00
    Open
    Agata Muc
    Agata Muc
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Reggaeton
    21:00
    open
    Anna
    Anna

Piątek

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • empty
    empty
    empty
  • Bachata
    18:00
    średnozaaw.
    Piotr Węgrzynek
    Piotr Węgrzynek
  • Bachata
    19:00
    średnozaaw.
    Piotr Węgrzynek
    Piotr Węgrzynek
  • Bachata lady styling
    20:00
    Basic 0
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Latino solo
    19:00
    BASIC 0
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Kizomba
    20:00
    Basic P3 c.d.
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • Kizomba
    19:00
    Basic P3
    Maciek Zahorodny
    Maciek Zahorodny
  • empty
    empty
    empty

Niedziela

Godziny

  • 17.00 - 18.00
  • 18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • 21.00 - 22.00
  • 22.00 - 23.00

Duża

  • Cuban Lady Styling
    16:00 2h
    OPEN
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Bachata lady styling
    18:00
    OPEN dołącz
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Bachata lady styling
    19:00
    OPEN dołącz
    Martica Zaldivar
    Martica Zaldivar
  • Bachata
    20:00
    od 0 start 14.01
    Dominik & Natalia
    Dominik & Natalia
  • Bachata
    21:00
    od 0 c.d.
    Dominik & Natalia
    Dominik & Natalia

Średnia

  • empty
    empty
    empty
  • Salsa kubańska
    18:00
    Basic 1
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Salsa kubańska
    19:00
    BASIC 3
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano
  • Salsa kubańska
    20:00
    BASIC 3
    Klaudia & Adriano
    Klaudia & Adriano

Mała

  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty
  • empty
    empty
    empty

UWAGA! Aby wyświetlić pełny grafik z mała salą, KLIKNIJ PRZYCISK "DNI"

Script logo