Nowe kursy OPEN! Contemporary Jazz & Jazz Technika

Nowy rok szkolny, nowy rok akademicki, nowe kursy w La Clave. Już od 16.10 w naszej szkole ruszają dwa kursy z Jazz'u.

Zapraszamy na nowe zajęcia w La Clave:
17:00 - Contemporary Jazz
18:00 - Jazz Technika

Zapisz się tutaj

Zobacz wydarzenie na facebook'u: link

Jazz jest tańcem łączącym w sobie elementy takie jak izolacje, koordynację, płynność ruchu i rozciągnięcie tancerza.
Na popularności zyskał głównie przez efektowność ruchów, ponieważ wiele w nim elementów takich jak piruety, skoki i "upadki" na ziemię. Obejmuje również wiele ćwiczeń wzmacniających, skupiających się na równowadze i świadomości swojego ciała.
Jazz tańczy się do każdego rodzaju muzyki, wykorzystując ją przede wszystkim do wyrażania swoich emocji. Choreografie jazzowe w większości mają na celu opowiedzenie w sposób niewerbalny jakiejś historii i ukazanie ekspresji w tańcu.

Contemporary Jazz o godz 17:00 obejmują choreografie, które zakładają dużą dowolność ruchów i łączą w sobie wiele technik i stylów tańca. Na zajęciach będzie energicznie, będzie wesoło, będzie ruchowo i będzie muzycznie! Skorzystaj z niezastąpionej okazji by wyrzucić z siebie emocje i przekuć je piękną choreografię.

Jazz Technika o 18:00 obejmuje różne ćwiczenia wywodzące się z tańca jazzowego i klasycznego (piruety, skoki), izolacje, równowagę i stretching. Jeśli chcesz rozwinąć swoją świadomość i koordynacje ciała to idealna godzina dla Ciebie.

Zapraszamy wszystkich tancerzy, niezależnie od poziomu. Przyjdź, spróbuj, a może zostaniesz z nami na dłużej.

Poziom Open - co to oznacza?
Tańczysz rok? Nie tańczysz w ogóle? To nieistotne! W każdym momencie możesz wpaść na zajęcia, nie martwiąc się o to czy dasz radę. Zawsze będzie coś dla wyjadaczy i coś dla laików.

Prowadząca: Agata Zawada
Przygodę z tańcem zaczęła od dancehall'u. Przez kilka lat trenowała z pasją i zaangażowaniem pod okiem najlepszych instruktorów, biorąc udział w licznych warsztatach i obozach tanecznych. Wraz z ekipą Dancehall Family brała udział w wielu zawodach konkurując z najlepszymi tancerzami w Polsce. Jako osoba pełna energii, spragniona wyzwań stwierdziła, że dancehall to dla niej stanowczo za mało. Doświadczyła wiele nowych stylów np. street dance, pole dance, czy salsa kubańska, jednak to jazz swoją dynamiką ruchów i ekspresją podbił jej serce. W szczególności pokochała jedną z jego odmian - contemporary jazz - będący połączeniem techniki tańca współczesnego, jazzowego jak i klasycznego, bez barier ruchowych i narzuconego schematu. To na nim skupia swoją uwagę i stale rozwija swoje umiejętności oraz chętnie przekazuje wiedzę innym. Absolwentka szkoły muzycznej, dla której w tańcu najważniejsza jest wolność i wyrażanie emocji.

Adres :
Katowice ul. Chorzowska 11 (naprzeciwko ING)
Wejście jest od strony bloków

MOŻNA SKORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ UŻYWAJĄC KART PRACOWNICZYCH:
BENEFIT MULTISPORT PLUS
OK SYSTEM
FIT PROFIT

Karnety :
10 wejść 169 zł
4 wejścia 79 zł
pojedyncze wejście 30 zł

Uwaga ! Karnety są na wszystkie zajęcia w szkole!!!
Kupujesz jeden i chodzisz na wybrane przez siebie zajęcia w dowolny dzień!!! :)

Wpadnij do nas! Nigdzie nie dostaniesz tak solidnej dawki dobrego humoru & fachowej nauki jak w La Clave! :)

Zapraszamy! :)

Script logo